26.11.2011

Galeria zdjęć

 

 

Oni już wiedzą, co przyniesie najbliższy rok

To była noc pełna magii, wróżb, ale przede wszystkim świetnej zabawy. Druga z tematycznych imprez w Zajeździe Tarcza – po Oktoberfest – znów okazała się strzałem w dziesiątkę.(www.asta24.pl)

 

O magiczny klimat biesiady zadbał zespół czarownic pod wodzą Wiedźmy Marcelli i jej asystenta Druida Horatiusa, którzy przy czterech stanowiskach przepowiadali przyszłość. Było więc klasyczne wróżenie z dłoni, kart, lanie wosku przez klucz, ale też przepowiednie za pomocą kamieni fosforyzujących czy Ruletka Fortuny. Oprócz andrzejkowych wróżb na biesiadników czekało mnóstwo konkursów i zabaw na parkiecie.

 

Biesiada nie byłaby ciekawa bez Andrzejów. Wśród uczestników noszących to imię był Andrzej Oszczepaliński, który pierwszy raz przyszedł na taką zabawę. Zazwyczaj świętował w gronie rodziny, ale w tym roku dał się skusić. Choć nie do końca wierzy w zabobony to przyznaje: – Czarny kot przebiegający drogę zawsze pozostaje w naszej świadomości – mówi solenizant. - Niby nic takiego, ale uznaje się go za wróżbę pecha i nieszczęścia.

Pod koniec imprezy każdy uczestnik otrzymał Certyfikat Ochrony Przed Urokiem, który ma być zabezpieczeniem przed nieszczęściem i świadectwem powodzenia w przyszłości.

 


 

(To już druga udana impreza w 400 metrowym namiocie zlokalizowanym przy Zajeździe Tarcza w Pile. Po październikowych „Rydwanach Piwnych” klan Rydwańskich zorganizował wyjątkowy wieczór andrzejkowy pn. „Magia Nocy Andrzejkowej”.

 

 

Rzeczywiście zapewnienia organizatorów, iż będzie to jedyny w swoim rodzaju wieczór i noc andrzejkowa, sprawdziły się co do joty! W specjalnie przystrojonym wnętrzu największego w Pile namiotu rozgrywały się rzeczy godne tej jedynej w roku nocy. Był to biesiadny wieczór wróżb i zabaw prowadzony przez uroczy zespół „czarownic” i wróżbitów. Ci wyjątkowi czarodzieje, którym przewodziła Wiedźma Marcela a asystował Druid Horatius, nie dość, że przepowiadali i wróżyli, to na dokładkę prowadzili szereg konkursów, nie tylko dla Andrzejów.) - www.tetnoregionu.pl (28.11.2011)

 

 

 

 

 

Dodano: 2011-11-28 20:42:19
Powrót
Kalendarium Imprez

IV - Pilski Oktoberfest

26-27.09.2014   19:00 

Namiot eventowy "TARCZA"

I - Kołobrzeski Oktoberfest - 2014

4.10.2014 - 19:00  "Karczma Solna"

Kołobrzeg 

 

Zaduszki Bluesowe

7.11.2014  - 19:00

Namiot eventowy "TARCZA"

Ostatnie zdjęcia:
projekt: bacuri.pl