Opis

 

Hotel "Cieszymir" położony jest na leśnej polanie, wśród liściastych drzew. Obiekt ten jest ogrodzony i strzeżony. Na naszych gości czeka 16 pokoi jedno i dwuosobowych, wyposażonych w łazienki, telefon, TV i bezprzewodowy internet Wi-Fi. Posiadamy salę konferencyjną na 50 miejsc oraz salę restauracyjną na 100 miejsc.

 

W czasie swej wieloletniej działalności Hotel "Cieszymir" otrzymał wiele nagród i wyróżnień. W 1997 r. "Srebrny Widelec", w 1999 r. "Srebrny Klucz" a w 2002 r. "Złoty Klucz".

 

Bardzo istotnym faktem jest odpowiednie przygotowanie hotelu do ugoszczenia osób niepełnosprawnych. Ponadto prowadzimy zajęcia rekreacyjno-rehabilitacyjne, wśród których znajduje się m.in. konne przejazdy bryczkami, a także jazda w siodle. Hotel "Cieszymir" położony jest przy trasie E10 w połowie drogi między Bydgoszczą a Piłą w miejscowości Ruda.

 

Zapraszamy również do zwiedzania naszego małego zwierzyńca, w którym czekają na Państwa m.in. wielbłądy, konie, kuce, osiołek, owce i ptaki przydomowe. Hotel poprzez swoje idylliczne położenie oraz przepiekną otaczającą go naturę jest doskonałym miejscem dla organizacji rodzinnych imprez okolicznościowych, bankietów oraz spotkań biznesowych. 

 

 

 Ostatnie opinie


  • od lat kiedy tylko planujemy nocleg w tych okolicach wybieram ten właśnie hotel , super klimat , ciekawie zaaranżowane pokoje , czyściutko , zarówno cały pokój jak i łazienki , standard jak zawsze super , ( spaliśmy kilka dni temu ) , dobre jedzenie , przyjemna obsługa , bardzo serdeczna , uśmiechnięta , latem mini zoo fajną atrakcją , polecam pod każdym względem - warte wydanych pieniędzy
    pozdrawiamy obsługę :)

    Posted by iza i tomek, 04.02.2013

  • Serdeczne dzięki za udzieloną nam bezinteresownie pomoc , kiedy w pobliżu Hotelu Cieszymir nasze auto zaskoczyło nas brakiem paliwa a zmęczeni wracaliśmy z dłuższej podróży w sprawach rodzinnych.


    Dodane przez Zbyszek 15.12.2012r

    Posted by Zbyszek, 16.12.2012

Kalendarium Imprez

IV - Pilski Oktoberfest

26-27.09.2014   19:00 

Namiot eventowy "TARCZA"

I - Kołobrzeski Oktoberfest - 2014

4.10.2014 - 19:00  "Karczma Solna"

Kołobrzeg 

 

Zaduszki Bluesowe

7.11.2014  - 19:00

Namiot eventowy "TARCZA"

Ostatnie zdjęcia:
projekt: bacuri.pl